بزرگترین پرینتر سه بعدی دنیا سربازخانه ساخت

به گزارش فیس راز به نقل از نیواطلس، به نظر می رسد ساخت و ساز با پرینتر سه بعدی برای ارتش نیز یاری حال باشد. این فناوری نوظهور قابل حمل و ارزان است و اگر سربازان بتوانند در مدت زمان کوتاه تر به سربازخانه های موقت ایمن دسترسی یابند، راحت تر زنده می مانند.

بزرگترین پرینتر سه بعدی دنیا سربازخانه ساخت

سازمان MCSC با توجه به این موضوع، در این اواخر یک نمونه از سربازخانه های سیمانی را در کمتر از 2 روز ساخته است.این سربازخانه با بزرگترین پرینتر سه بعدی دنیا ساخته گردیده است.

تیم Additove Manufacturing سازمان MSCS با همکاری I Marin Expeditionary Force سربازخانه موقت را در مرکز تحقیقات و توسعه مهندسی ارتش در ایلینوی ساخته اند.

از این پرینتر سه بعدی برای ساخت یک سربازخانه موقت در ابعاد 46 متر مربع در 40 ساعت استفاده شد. این درحالی است که به طور معمول ساخت چنین سازه ای از چوب با یاری 10 سرباز و طی 5 روز انجام می گردد.

محققان فعالیت خود را با یک مدل رایانه ای و پرینتر سه بعدی شروع کردند. برای ساخت سربازخانه موقت، سیمان از دماغه پرینتر سه بعدی بیرون آمده و دیوارها را ساخت. هنوز تعیین نیست سقف، پنجره ها و درها چطور اضافه می شوند اما پیش بینی می گردد این بخش ها به طور دستی ساخته و آماده می شوند.

ارتش آمریکا اکنون مشغول انجام تحقیقات بیشتری است تا این فناوری را در میدان جنگ به کار گیرد و فرایند ساخت را بهبود دهد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 آذر 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 59

به "بزرگترین پرینتر سه بعدی دنیا سربازخانه ساخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بزرگترین پرینتر سه بعدی دنیا سربازخانه ساخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید