بلیت موزه ها از امروز گران شد ؛ بازدید کامل کاخ گستان 350 هزار تومان ، لیست افزایش قیمت موزه ها برای گردشگران داخلی و خارجی

به گزارش فیس راز، بلیت موزه های تحت مدیریت وزارت میراث فرهنگی از امروز اول آبان ماه گران شد.

بلیت موزه ها از امروز گران شد ؛ بازدید کامل کاخ گستان 350 هزار تومان ، لیست افزایش قیمت موزه ها برای گردشگران داخلی و خارجی

خبرنگاران - موزه های تحت مدیریت وزارت میراث فرهنگی از امروز قیمت بلیت خود را گران کرده اند. بنا بر تصمیم هیات وزیران و برنامه ریزی وزارت میراث فرهنگی از امروز 1 آبان ماه قیمت بلیت موزه های تحت مدیریت این وزارت برای گردشگران داخلی و خارجی افزایش پیدا کرده است.

با وجود اینکه هیات وزیران سقف قیمت بلیت موزه ها و اماکن تاریخی مهم و سرشناس کشور برای گردشگران خارجی را 100 هزار تومان قرار داده بود، وزارت میراث فرهنگی با تعدیل این قیمت بالاترین نرخ برای گردشگران خارجی را 50 هزار تومان قرار داده است. پیش از این نرخ قیمت بلیت برای گردشگران خارجی با توجه به اهمیت موزه 15 و 20 هزار تومان بود. وزارت میراث فرهنگی این بار قیمت بلیت موزه ها را به سه درجه تقسیم کرده و نرخ بلیت برای گردشگران خارجی 20،30 و 50 هزار تومان خواهد بود.

همچنین نرخ بلیت برای گردشگران داخلی نیز به ترتیب 3، 4 و 5 هزار تومان مشخص شده است. پیش از این قیمت بلیت برای گردشگران داخلی 2 و 3 هزار تومان بود.

بر این اساس به طور مثال بلیت ورودی کاخ گلستان برای گردشگران خارجی 30 هزار تومان و برای گردشگران داخلی 4 هزار تومان خواهد بود. قیمت بلیت هر کدام از موزه های کاخ گلستان نیز برای گردشگران خارجی 8 هزار تومان و برای گردشگران داخلی 3 هزار تومان مشخص شده است. پیش از این ورودی گلستان برای گردشگران خارجی 15 هزار تومان و برای گردشگران داخلی 2500 تومان بود.

لیست قیمت بلیت موزه های کشور را در ادامه ببینید:

منبع: چمدان
انتشار: 17 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 594

به "بلیت موزه ها از امروز گران شد ؛ بازدید کامل کاخ گستان 350 هزار تومان ، لیست افزایش قیمت موزه ها برای گردشگران داخلی و خارجی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بلیت موزه ها از امروز گران شد ؛ بازدید کامل کاخ گستان 350 هزار تومان ، لیست افزایش قیمت موزه ها برای گردشگران داخلی و خارجی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید