به دادگاه عالی خواهم رفت

به گزارش فیس راز، به گزارش خبرنگاران، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در بال شرقی کاخ سفید ایراد سخنرانی کرد و گفت: آماده هستیم جشن و پایکوبی کنیم در ایالت هایی که انتظار نداشتیم بردیم مثل فلوریدا، تقریبا غیرممکن است که دیگر بایدن به من برسد میشگان را هم برده ام و ویسکانیسن را هم برده ایم، دیگر نیازی به رای های دیگر نداریم.

به دادگاه عالی خواهم رفت

او اظهار کرد: فرماندارهای ایالت ها در حال تبریک به من هستند آمارها را نگاه کنید می بینید همه چیز تمام است. بایدن دیگر امیدی ندارد و چون دیگر نمی تواند پیروز شود کار را می خواهد به دادگاه ببرد. واضح می گویم روشن و کامل؛ ما دیگر برده ایم. ما پیروز شدیم.

ترامپ ادامه داد: می خواهم از مردم آمریکا تشکر کنم به خاطر این که میلیون ها نفر به ما رأی دادند و متاسفانه برخی از آدم ها دارند سعی می کنند حق ما را سلب کنند.

او اضافه نمود: در ایالاتی که انتظار نداشتیم مثل فلوریدا نه تنها بردیم بلکه با اختلاف زیاد بردیم. در ایالت بزرگ اوهایو و تگزاس برنده شدیم. ما در تگزاس 700 هزار رأی بیشتر آوردیم. ما جورجیا را هم بردیم. از همه مهم تر ما در حال پیروزی در پنسیلوانیا با تعداد فوق العاده ای از آراء هستیم.

در همین حال ان بی سی نیوز در یک اقدام عجیب، صحبت های دونالد ترامپ را قطع کرد و به مخاطبان خود اعلام نمود که ایالت هایی که ترامپ می گوید برنده آن ها شده است، هنوز چیزی قطعی نیست و اطلاعاتی که او در حال ارائه است، غلط است.

ترامپ اظهار کرد: در برخی مناطق اعلام اعداد را متوقف کرده اند. این یک تقلب عمومی در آمریکاست. این باعث شرمندگی است. به شما بگویم ما انتخابات را بردیم. اجازه نمی دهم پس از ساعت 4 رایی را اضافه کنند. به دادگاه عالی خواهم رفت و اجازه نخواهم داد.

مایک پنس: ما در راستا پیروزی قرار داریم

مایک پنس معاون رئیس جمهوری امریکا نیز در سخنانی کوتاهی گفت: از اینکه رای دهندگان آمریکایی برای چهار سال دیگر به دونالد ترامپ رای دادند تشکر می کنم.

او با بیان اینکه از تمامیت آرا انتخاباتی در آمریکا محافظت خواهد کرد، گفت : ما در راستا پیروزی قرار داریم و بار دیگر آمریکا را سربلند خواهیم کرد.

منبع: خبرآنلاین

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 11 آذر 1399 بروزرسانی: 11 آذر 1399 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 1388

به "به دادگاه عالی خواهم رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به دادگاه عالی خواهم رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید