تبلیغ عجیب یک ملی پوش در اینستاگرام

به گزارش فیس راز، روز گذشته یکی از ملی پوشان کشورمان در اینستاگرام خود تبلیغی قرار داد که آن تبلیغ حاشیه ساز شده است. گفته می گردد فردی که در اینستاگرام این ملی پوش تبلیغ شده، یک کلاهبردار در زمینه ارزهای دیجیتال است. با فراگیر شدن موضوع ارزهای دیجیتال، بسیاری به فعالیت در این حوزه روی آورده اند. بدیهی است که بسیاری از این فعالیت ها تحت نظارت قانونی نیست و به همین دلیل راه برای کلاهبرداری افراد سودجو باز می گردد. افرادی که به راحتی می توانند با صرف هزینه حتی در رسانه های رسمی هم تبلیغ نمایند.

تبلیغ عجیب یک ملی پوش در اینستاگرام

طرفداری در این خصوص نوشت: یکی از ملی پوشان کشور ما تبلیغ یکی از این افراد سودجو را در صفحه خود در شبکه های اجتماعی قرار داده است. ذات تبلیغات هیچ مسئله ای ندارد. حتی رونالدو و مسی را هم با آن همه عایدی در ویدیوهای تبلیغاتی می بینیم اما یک ملی پوش نباید برای افراد و مراکزی که شائبه های کلاهبرداری در مورد آنها وجود دارد تبلیغات نمایند. چرا که یک ملی پوش لژیونر شاید احتیاج مبرمی به عایدی یک تبلیغ در شبکه های اجتماعی نداشته باشد. از سوی دیگر استوری یک ملی پوش نباید عاملی گردد تا مردمی که شرایط مالی مناسبی ندارند در دام یک سودجو بیافتند!

تبلیغ از راه درست و برای افراد و کمپانی های موجه و بی حرف و حدیث همیشه راهی برای کسب عایدی ورزشکاران بوده و هیچ مسئله ای هم در این خصوص وجود ندارد. نه تنها در کشور ما بلکه در تمام جهان همینگونه است.

منبع: طرفداری

منبع: فرارو
انتشار: 14 اسفند 1400 بروزرسانی: 14 اسفند 1400 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 2074

به "تبلیغ عجیب یک ملی پوش در اینستاگرام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبلیغ عجیب یک ملی پوش در اینستاگرام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید