تغییر تاکتیک یحیی گل محمدی برای پرسپولیس ، گل گهر

به گزارش فیس راز، پرسپولیس در حالی به مضاف گل گهر می رود که معین نیست قرار است با همان تاکتیک قبلی به میدان برود یا مقابل تیم قلعه نویی برنامه دیگری خواهد داشت.

تغییر تاکتیک یحیی گل محمدی برای پرسپولیس ، گل گهر

پرسپولیس به شکلی عجیب در اراک مغلوب گردید تا در هفته سوم لیگ 21 اولین شکست خود را تجربه کند. حالا با گذشت 3 هفته از رقابت های لیگ برتر در حال حاضر سپاهان و استقلال با 9 امتیاز در جایگاه اول و دوم جدول حضور دارند، گل گهر و آلومینیوم 7 امتیازی هستند و در رده های سوم و چهارم ایستاده اند و پرسپولیس با 6 امتیاز در جایگاه پنجم قرار گرفته است.

همین موضوع کار یحیی و شاگردانش را بسیار سخت خواهد کرد چرا که دیداری فینال گونه را با حریف مدعی خود خواهد داشت و در صورت پیروزی مقابل گل گهر 7 امتیازی می تواند با 9 امتیاز جای این تیم را در جدول بگیرد.

از سوی دیگر بسیاری از تحلیل گران فوبتال معتقدند تاکتیک بازی مالکانه یحیی گل محمدی دیگر برای حریفان شناخنه شده و او باید روش بازی خود را تغییر دهد. این ادعا در حالی از سوی برخی کارشناسان فوتبال مطرح می شود که گروهی دیگر معتقدند هنوز نمی توان با قطعیت از ناکارآمدی تاکتیک یحیی صحبت کرد و تنها سه هفته از لیگ گذشته است؛ بنابراین یحیی برای ساختن تیمش نیاز به وقت و هماهنگی بیشتری دارد.

در هرحال تمام این مسائل دست به دست هم داده تا این سوال در فکر فوتبالدوستان ایجاد شود که یحیی قرار است با چه آرایش و شیوه ای مقابل تیم پرستاره قلعه نویی ظاهر شود. آیا باز هم قرار است شاهد تغییر و جابجایی نفرات پرسپولیس باشیم یا یحیی قرار است پلن B خود را به نمایش گذاشته و با تاکتیک دیگری حریف خود را غافلگیر کند.

هرچه هست بازی با گل گهر یک فینال زودرس برای هر دو تیم خواهد بود و بی تردید نه گل محمدی دوست دارد یک بار دیگر متوقف شود و نه قلعه نویی می خواهد مقابل پرسپولیس بازنده از زمین خارج شود.

طرفداری

منبع: فرارو
انتشار: 9 آذر 1400 بروزرسانی: 9 آذر 1400 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 1972

به "تغییر تاکتیک یحیی گل محمدی برای پرسپولیس ، گل گهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییر تاکتیک یحیی گل محمدی برای پرسپولیس ، گل گهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید