جاهای دیدنی ایتالیا که شما را جادو می نماید (بخش دوم)

ایتالیا بی هیچ تردید، بهشت رویایی عاشقان سیر و سیاحت و دوستداران هنر و معماری است. کشوری که با پیشینه ای قوی و درخشان در زمینه های گوناگون، همچون آهن ربایی قدرتمند، گردشگران را به سمت خود جذب می نماید.

جاهای دیدنی ایتالیا که شما را جادو می نماید (بخش دوم)

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

بد نیست مجموعه ای درخشان از آثار هنری خلق شده توسط شماری از معروف ترین چهره های هنری دنیا را به فهرست جاذبه های ایتالیا اضافه کنیم. ویژگی های ممتازی که هر صاحب ذوقی را مفتون خود می نماید. شاید به همین دلیل است که سالانه میلیون ها گردشگر به این کشور سفر می نمایند.

MichelAngllo

در مطلب پیشین شما را با بخش از جاذبه های توریستی این کشور آشنا کردیم. در ادامه از شما دعوت می کنیم به دیگر بخش های این سرزمین نیز سر زده و تصویر ذهنی خود را از این نگین تاریخی اروپا کامل تر کنید.پیزا، کالابریاسیسیلدریاچه کوموفواره تِرِویتورینجِنیکولِم هیل(Janiculum Hill)، رمآتشفشان اِتنا، سیسیلپارک ملّی گرن پارادیزوفلورانساَترانیپمپیپوزیتانورشته کوه های دولومیتیوِروناکانال بزرگ، ونیزناپلجِنوواآمالفی و این نقطه انتها سفر ما است. گزیده ای از تصاویر دیدنی کشور ایتالیا، که امیدواریم مورد توجه شما قرار گرفته باشند. منبع placestoseeمنبع: کجارو
انتشار: بروزرسانی: 3 آبان 1398 شناسه مطلب: 488

به "جاهای دیدنی ایتالیا که شما را جادو می نماید (بخش دوم)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جاهای دیدنی ایتالیا که شما را جادو می نماید (بخش دوم)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید