جد حضرت نوح (ع) سوژه برای فیلم سازی شد

به گزارش فیس راز، دنی بویل کارگردان سرشناس انگلیسی فیلم بعدی اش متوشالح را با بازی مایکل بی جوردن کارگردانی خواهد نمود.

جد حضرت نوح (ع) سوژه برای فیلم سازی شد

به گزارش گروه فرهنگی فیس راز به نقل از ورایتی، دنی بویل کارگردان برنده اسکار که پس از جدایی از فیلم جدید جیمز باند به سراغ فیلم دیروز رفت و فیلمی در دنیای موسیقی ساخت، حالا قرار است کارگردان فیلمی گردد که مایکل بی. جوردن از بازیگران آن است.

فیلم جدید بویل با عنوان متوشالح برای استودیو برادران وارنر ساخته می گردد. سایمون بوفوی که با بویل در میلیونر زاغه نشین و 127 ساعت همکاری نموده بود نیز انتظار می رود برای بازنویسی فیلمنامه انتخاب گردد.

موضوع اصلی فیلم درباره شخصیتی مذهبی و جد اعلای حضرت نوح (ع) است که طبق روایت های انجیل 969 سال زندگی کرد و با درگذشت او توفان نوح شروع شد. اما گفته شده استودیو در حال تغییر روایت و ایده اصلی فیلم است.

کمپانی وارنر برادرز مدتی است این پروژه را تایید نموده و ابتدا از تام کروز برای بازی در آن سخن گفته شده بود تا این ظرفیت وجود داشته باشد که فیلم دنباله هایی هم داشته باشد. کمپانی با موفقیت فیلم کرید و ادامه هایش، به مایکل بی جوردن توجه کرد و سال پیش خبر رسید که جوردن به این فیلم پیوسته است.

جوردن به عنوان تهیه کننده هم انتخاب شده و خود بویل هم از دیگر تهیه کنندگان فیلم خواهد بود.

تونی گیلروی اولین نسخه فیلمنامه را برمبنای داستانی از جیمز داتکینس نوشته است.

برای بویل متوشالح به عنوان بازگشتی به فیلم های دنباله دار و عظیم خواهد بود که فراتر از ساخت فیلم های با بودجه متوسط است.

بویل برای تفاوت های دیدگاهی از کارگردانی وقتی برای مردن نیست جدیدترین فیلم جمیز باند استعفا داد. جدیدترین فیلم وی دیروز بود که سال پیش در حالی که با بودجه 26 میلیون دلاری ساخته شده بود 153 میلیون دلار فروش کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 1132

به "جد حضرت نوح (ع) سوژه برای فیلم سازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جد حضرت نوح (ع) سوژه برای فیلم سازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید