حق شناس: تا صبح هم بگوییم خوب بازی کردیم اما نتیجه نگیریم فایده ای ندارد، تراکتورسازی یکی از مدعیان لیگ است

به گزارش فیس راز، سهیل حق شناس، مربی تیم سپیدرود تأکید کرد این تیم باید در مسابقات خود امتیاز بگیرد تا از انتهای جدول جدا گردد.

حق شناس: تا صبح هم بگوییم خوب بازی کردیم اما نتیجه نگیریم فایده ای ندارد، تراکتورسازی یکی از مدعیان لیگ است

سهیل حق شناس در گفت وگو با خبرنگار ورزشی فیس راز درباره شکست 2 بر یک و دقایق پایانی تیم سپیدرود مقابل تراکتورسازی تبریز گفت: خدا را شکر حداقل طرفداران و مردم رشت می دانند ما با چه دغدغه هایی کارمان را شروع کردیم و نتوانستیم در جذب بازیکن آن طور که باید عمل کنیم. با تمام اینها ما به بازیکنان مان ایمان داریم و می بینید با کمی تمرین کیفیت شان چقدر نسبت به ابتدای فصل بهتر شده است. فکر می کنم اگر کمبودها را جبران کنیم، خیلی بهتر خواهیم شد.

وی اضافه نمود: ما در هفته های گذشته سه بازی سخت مقابل تراکتورسازی، پیکان و پرسپولیس داشته ایم که در هر سه مسابقه در لحظات پایانی نتیجه را واگذار نموده ایم. این سه تیم بازیکنان بسیار خوبی دارند و جزو تیم های خوب لیگ برتر هستند. متأسفانه مقابل تراکتورسازی هم بعد از اینکه گل مساوی را زدیم بازیکنان تحت تأثیر جو بازی قرار گرفتند و کمتر از دو دقیقه دوباره گل خوردیم. بچه ها در این بازی نشان دادند که ما می توانیم به این تیم امیدوار باشیم و امیدوارم حداقل این روند روبه رشد ادامه داشته باشد و بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم. ما تا فردا صبح هم بگوییم خوب بازی کردیم، اما نتیجه نگیریم فایده ای ندارد. ما برای اینکه به تیم های بالایی خودمان برسیم احتیاج به برد و امتیاز داریم. علیرضا امامی فر: مطمئن باشید روند امتیازگیری تیم ما شروع می گردد، مقابل تراکتورسازی بازی قابل قبولی انجام دادیم

با رزومه ای که تراکتورسازی و بازیکنان آن دارند و هزینه ای که سال جاری نموده است، قطعاً این تیم یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در فصل جاری است.، مربی تیم سپیدرود با بیان این جمله توضیح داد: به هرحال بازیکنان زیادی به تراکتورسازی اضافه شده اند و هماهنگی بین آنها احتیاج به زمان دارد، اما هر کدام از این بازیکنان هر لحظه از بازی می توانند نتیجه مسابقه را به نفع تیم خود رقم بزنند. دقیقاً مانند گل اولی که مسعود شجاعی روی با هوشی وارد دروازه ما کرد. فارغ از هر مسئله ای باید به تیم هایی که تماشاگران دارند احترام گذاشت. ما هم امیدواریم بتوانیم به پشتوانه همین هوداران مان نتایج خوبی بگیریم. طرفداران از ما حمایت می نمایند و واقعاً شرم می کنیم با آنها صحبت کنیم. این طرفداران راه های طولانی را با هزینه شخصی می آیند تا از سپیدرود حمایت نمایند و ما هم امیدواریم بتوانیم نوار ناکامی مان را پاره کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 اسفند 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 101

به "حق شناس: تا صبح هم بگوییم خوب بازی کردیم اما نتیجه نگیریم فایده ای ندارد، تراکتورسازی یکی از مدعیان لیگ است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حق شناس: تا صبح هم بگوییم خوب بازی کردیم اما نتیجه نگیریم فایده ای ندارد، تراکتورسازی یکی از مدعیان لیگ است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید