زمزمه بازگشت رضا یزدانی به عرصه ملی کشتی، موانعی که هموار شد!

به گزارش خبرنگاران، رضا یزدانی که بعد از بازیهای المپیک 2016 ریو به دلیل مصدومیت تحت عمل جراحی نهاده شد، مدتها به درمان مشغول بود. او که از ناحیه آشیل پا دچار آسیب دیدگی شده بود رفته رفته اقدامات پزشکی و تمرینات سبک خود را پشت سر گذاشت تا اینکه پس از حدود دو سال دوری از میادین، رسما در رقابتهای لیگ برتر سال جاری به روی تشک آمد.

زمزمه بازگشت رضا یزدانی به عرصه ملی کشتی، موانعی که هموار شد!

گفته می شد رضا یزدانی که همچنان از شورای فنی کشتی آزاد به دلیل عدم دعوت از او برای حضور در بازیهای آسیایی، دلگیر و گله مند است، حالا با توجه به تغییر و تحولات مدیریتی در فدراسیون در نظر دارد دوباره وارد گود گردد.

برخی از مربیان و مسئولان کشتی استان مازندران بر این باورند تمرینات مطلوب و سنگین یزدانی که عمدتا در شهرستان جویبار پیگیری می گردد گویای بازگشت او به میادین است.

به هر حال یزدانی اگر قصد بازگشت به عرصه ملی را دارد باید از رقابتهای جام تختی سال جاری استارت بزند. مسابقاتی که تنها به نفرات برتر رقابتهای قهرمانی کشور مجوز حضور در آن داده می گردد اما کادر فنی می تواند با توجه به اختیاراتش برخی از چهره های مورد نظر خود از جمله یزدانی را هم به میدان فراخواند.

با حضور غلامرضا محمدی به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد، هیچ بعید نیست رضا یزدانی دوباره شانس خود را برای کسب دوبنده تیم ملی امتحان کند. هر چند اگر او بتواند با شکست مدعیان داخلی هم به این هدف دست یابد، رقبای بسیار سرسخت و توانمندی در عرصه بین المللی پیش رو خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 21 فروردین 1398 شناسه مطلب: 119

به "زمزمه بازگشت رضا یزدانی به عرصه ملی کشتی، موانعی که هموار شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمزمه بازگشت رضا یزدانی به عرصه ملی کشتی، موانعی که هموار شد!"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید