ستارگان شیرجه ایران در کوشش برای یک رکوردشکنی تاریخی

به گزارش خبرنگاران، ترکیب 2 نفره شیرجه روهای ایران برای رکوردشکنی بی سابقه در بازی های آسیایی خود را آماده می نمایند که یکی از آنها شهنام نظرپور ستاره شیرجه ایران و ورزشکار کرمانشاهی است. نظرپور متولد 69 بوده و از سال 79 عضو تیم ملی شیرجه ایران است.

ستارگان شیرجه ایران در کوشش برای یک رکوردشکنی تاریخی

در مسابقات قهرمانی آسیا 2016 ژاپن بود که تیم شیرجه ایران با حضور نظرپور بعد از 56 سال به مدال دست یافت و ستاره های شیرجه ایران افتخارآفرین شدند.

شهنام نظرپور عضو تیم ملی شیرجه در مصاحبه با خبرنگاران گفت: اردوهای ما برای بازی های آسیایی از اسفندماه سال قبل شروع و پنج مرحله داشت که اینک در مرحله پایانی هستیم.

وی اضافه نمود: در این چند ماه حضور در اردو، 2 اعزام به ایتالیا و باکو برای برگزاری اردوی تدارکاتی داشتیم که هرکدام به مدت حدود 12 روز به طول انجامید که در آنها نتایج قابل قبولی کسب شد امیدواریم این نتایج را در بازی های آسیایی هم کسب کنیم.

نظرپور بیان داشت: شیرجه ورزش شرق آسیا است؛ تیم چین نفر اول المپیک و تیم های ژاپن، کره شمالی و جنوبی و مالزی اصلی ترین رقبای ما هستند که رتبه های برتر این رشته هستند.

ستاره شیرجه ایران گفت: رشته ما نوسانات زیادی دارد امیدواریم بتوانیم به رکوردهای خود نزدیک شویم و گرنه چیزی فراتر از آن چه هست باعث استرس بیشتر و عدم ارائه عملکردی موفق خواهد شد.

منبع: mehrnews.com
اخبار و مقالات مرتبط با "ستارگان شیرجه ایران در کوشش برای یک رکوردشکنی تاریخی"

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: در بسته حمایتی درخواست این است که مالیات بر ارزش افزوده یا به تعویق بیفتد یا با همراهی دولت کاهش پیدا کند، درج نشدن مهر در پاسپورت که خواسته جامعه هتلداران و دفاتر خدمات گردشگری است و استمهال یک ساله برای بازپرداخت تسهیلاتی که...

امید ایران مقابل عربستان. یک بازی سختو حساس. دیداری که با نتیجه صفر بر صفر به سرانجام رسید. این تیم امید، هر چند فوق العاده نبود اما ناامیدمان هم نکرد. تیمی که حالا باید با کره شمالی ملاقات کند.

آخرین بازی های هفته چهارم لیگ برتر فوتبال در حالی با حساسیت خاصی برگزار می شوند که پرسپولیس در کوشش است بار دیگر به صدر جدول رده بندی بازگردد.

به گزارش خبرنگاران، در اخطاریه سازمان هواشناسی آمده است: شدت بارش در روزهای جمعه و شنبه (19 و 20 مردادماه) در استان گیلان و غرب مازندران است. لذا آبگرفتگی معابر عمومی و احتمال طغیان رودخانه ها و مسیل ها وجود دارد. از این رو به شهروندان و مسافران توصیه می گردد از توقف در حاشیه رودخانه...

به "ستارگان شیرجه ایران در کوشش برای یک رکوردشکنی تاریخی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با ستارگان شیرجه ایران در کوشش برای یک رکوردشکنی تاریخی

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید