شاد در حال شاد شدن! ، حاجی میرزایی: فرایند مسائل نرم افزار نزولی است

به گزارش فیس راز، وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه دائما در جهت بهبود ظرفیت های شاد اقدام شده است، گفت: سرور های مورد نیاز روز به روز افزایش پیدا می کند تا بتواند به نحو مناسبی جوابگوی نیاز فرهنگیان باشد.

شاد در حال شاد شدن! ، حاجی میرزایی: فرایند مسائل نرم افزار نزولی است

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش ظهر امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به تقویت نرم افزار شاد با بیان اینکه دائماً در جهت بهبود ظرفیت های شاد اقدام شده است، گفت: سرور های مورد نیاز روز به روز افزایش پیدا می کند تا بتواند به نحو مناسبی جوابگوی نیاز فرهنگیان باشد.

حاجی میرزایی گفت: مسئله ای که الان بیشتر بهره برداران شاد با آن روبرو هستند اینکه در انتقال و دریافت اطلاعات در برخی ساعات روز مشکل دارند. ما هم ساعت کلاس ها را در طول هفته توزیع کردیم و هم با مجموعه همراه اول که زیرساخت فنی این کار را تامین کرده است، گفتگو کردیم و آن ها هم شبانه روزی تلاش می کنند که این زیرساخت را تقویت کنند.

وزیر آموزش و پرورش گفت: امروز بیش از 12 میلیون و 200 هزار دانش آموز و تقریباً همه معلمان و مدیران در شاد فعال هستند و امیدوارم این مسائل به تدریح برطرف شود.

وی افزود: کسانی که از شاد استفاده می کنند، می توانند شهادت دهند که هنوز مسائل وجود دارد، ولی فرایند مسائل نزولی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 آذر 1399 بروزرسانی: 28 آذر 1399 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 1423

به "شاد در حال شاد شدن! ، حاجی میرزایی: فرایند مسائل نرم افزار نزولی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاد در حال شاد شدن! ، حاجی میرزایی: فرایند مسائل نرم افزار نزولی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید