وزیر میراث فرهنگی از خودروهای تاریخی نمایشگاه گردشگری بازدید کرد

به گزارش فیس راز، ایرنا/ براساس آخرین اخبار و گزارش های بدست رسیده، وزیر میراث فرهنگی از خودروهای تاریخی نمایشگاه گردشگری بازدید کرد.

وزیر میراث فرهنگی از خودروهای تاریخی نمایشگاه گردشگری بازدید کرد

عزت الله ضرغامی به همراه محمدحسین صوفی، مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و علی اصغر شالبافیان، معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی با حضور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران از غرفه کانون جهانگردی و اتومبیلرانی بازدید کرد.

در این بازدید خودروهای تاریخی به نمایش گذاشته شده در غرفه شامل فولکس بیتل مدل1973، مرسدس بنز 190 اس ال مدل 1960، آستین هیلی مدل 1959، دو دستگاه موتورسیکلت هارلی دیویدسون مدل 1951 و 1930 مورد توجه وزیر میراث فرهنگی نهاده شد.

در غرفه کانون جهانگردی و اتومبیلرانی یک دستگاه خودرو تویوتا لندکروز تیونینگ شده مخصوص کویرنوردی و یک دستگاه موتور سیکلت کروزر ویژه سفرهای بین شهری از سوی کلوپ ملی سافاری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به نمایش گذاشته شده است.

امداد خودرو، شرکت سرمایه گذاری و سیاحتی زاگرس، امور بین الملل، صنایع دستی، صدور اسناد و مدارک بین المللی رانندگی و خودرو، آموزش، باشگاه اعضا و دیگر بخش های کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در این غرفه خدمات و فعالیتهای خود را به عموم بازدیدنمایندگان معرفی و ارائه می نمایند.

منبع: همگردی
انتشار: 12 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 12 اردیبهشت 1401 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 2126

به "وزیر میراث فرهنگی از خودروهای تاریخی نمایشگاه گردشگری بازدید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر میراث فرهنگی از خودروهای تاریخی نمایشگاه گردشگری بازدید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید