پرواز بمب افکن پنهان کار آمریکا بالای منطقه ای مسکونی!، فیلم

به گزارش فیس راز، اگر ساکنان در حوالی آموزشگاه نیروی هوایی ایالات متحده و در ساعت 9 صبح چشم خود را به آسمان می دوختند، می توانستند بمب افکن رادارگریز B2 را بر فراز کلرادو اسپرینگز ببینند که در مسیر آموزشگاه نیروی هوایی پرواز کرد!

پرواز بمب افکن پنهان کار آمریکا بالای منطقه ای مسکونی!، فیلم

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، این پرواز بخشی از جشن رژه فارغ التحصیلی دانشجویان در آموزشگاه نیروی هوایی ایالات متحده بوده است و خدمه بمب افکن B2 نیز دانشجویان سابق AFA هستند!

پیش بینی می گردد B-21 آزمون های پرواز بیشتری را انجام دهد که منجر به توانایی عملیاتی اولیه و فراوری کامل این جنگنده می گردد. جنگنده B-21 Raider که در دسامبر سال 2022 رونمایی شد، به گونه ای طراحی شده است که پیشرفته ترین تهدیدات را در جنگ مدرن شکست دهد. به علت توانایی حمل و راه اندازی سلاح های معمولی و هسته ای، این هواپیمای بمب افکن دوگانه نیز نامیده شده است.

ویژگی های پنهان کاری این جنگنده به هواپیما اجازه می دهد تا با حداقل اثر باقیمانده از خود پرواز کند و به آن یاری می نماید تا رادارهای دشمن و دفاع هوایی را از بین ببرد. B-21 به تدریج جایگزین بمب افکن های B-1 و B-2 در زرادخانه نیروی هوایی آمریکا خواهد شد. انتظار می رود این جنگنده تا سال 2027 عملیاتی گردد.

البته چین نیز قبلاً نمونه ای از این جنگنده را به ارتش خود اضافه و ادعا نموده است که از سلاحی مجهز به هوش مصنوعی برای هدف گرفتن هواپیماهای جنگی پیشرفته بهره می برد.

منبع: kktv

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 10 خرداد 1403 بروزرسانی: 10 خرداد 1403 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 2405

به "پرواز بمب افکن پنهان کار آمریکا بالای منطقه ای مسکونی!، فیلم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرواز بمب افکن پنهان کار آمریکا بالای منطقه ای مسکونی!، فیلم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید