پیش فروش و فروش فوق العاده 4 محصول زامیاد از روز شنبه

به گزارش فیس راز، خبرنگاران : شرایط فروش فوق العاده و پیش فروش یکساله محصولات شرکت زامیاد اعلام شد.

پیش فروش و فروش فوق العاده 4 محصول زامیاد از روز شنبه

به گزارش ؛ فروش فوق العاده و پیش فروش یکساله 4 محصول شرکت زامیاد که شامل نیسان تک سوز آپشنال، نیسان دوگانه سوز آپشنال، نیسان دیزل و پادرا پلاس است، از روز شنبه (29 خرداد) آغاز می گردد.

در فروش فوق العاده محصولات شرکت زامیاد زمان تحویل 4 مدل خودرو یاد شده 90 روز و در پیش فروش یکساله زمان تحویل خودروها مهر و آبان امسال است.

بر اساس بخشنامه ابلاغ شده متقاضیان می توانند در یکی از روش های فروش و یا به صورت همزمان در دو طرح فروش فوق العاده و پیش فروش یکساله ثبت نام نمایند و منعی برای خریداران لحاظ نشده است.

مشتریانی که در هر دو طرح ثبت نام می نمایند، ابتدا در قرعه کشی فروش فوق العاده شرکت داده خواهند شد و اگر در قرعه کشی در فهرست منتخبین قرار گیرند دیگر در فروش یکساله محصولات زامیاد شرکت داده نخواهند شد.

آغاز ثبت نام برای محصولات شرکت زامیاد (نیسان تک سوز آپشنال، نیسان دوگانه سوز آپشنال، نیسان دیزل و پادرا پلاس) از روز شنبه 29 خرداد ساعت 10 صبح به مدت سه روز و به صورت 24 ساعته است.

بعلاوه در پیش فروش یکساله محصولات شرکت زامیاد، قیمت قطعی نیست و هیچگونه مبلغی به اسم پیش دریافت، تا قبل از اعلام اسامی انتخاب شدگان در قرعه کشی از متقاضیان اخذ نمی گردد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 28 تیر 1400 بروزرسانی: 28 تیر 1400 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 1810

به "پیش فروش و فروش فوق العاده 4 محصول زامیاد از روز شنبه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش فروش و فروش فوق العاده 4 محصول زامیاد از روز شنبه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید