کارنامه انضباطی 2 بازیکن هجومی رم سیاه تر از تمام مدافعان 4 تیم صدرنشین سری A

به گزارش فیس راز، هافبک و مهاجم تیم فوتبال رم در این فصل بیشتر از گروهی 8 نفره از مدافعان شاغل در سری A اخطار یا کارت قرمز گرفته اند.

کارنامه انضباطی 2 بازیکن هجومی رم سیاه تر از تمام مدافعان 4 تیم صدرنشین سری A

به گزارش خبرنگاران، وقتی صحبت از کارنامه انضباطی در فوتبال به میان می آید، کارنامه بازیکنان تدافعی تیم ها اغلب اوقات سیاه تر از بازیکنان هجومی است؛ البته این موضوع چندان غیرعادی هم نیست و متوسل شدن به خطا برای جلوگیری از تهدید شدن دروازه تیم شان بخشی از وظایف آنهاست. در ایتالیا اما داستان کمی فرق دارد چرا که در لیگ دسته اول این کشور یک مهاجم و یک هافبک هجومی سیاه ترین کارنامه انضباطی را دارند. یکی از این بازیکنان تامی آبراهام مهاجم انگلیسی و دیگری نیکولو زانیولو هافبک هجومی ایتالیایی تیم رم است. این دو نفر روی هم از 8 مدافع سری A روی هم بیشتر کارت گرفته اند.

اتفاقی که باعث شد کارنامه انضباطی سیاه این دو بازیکن بیشتر به چشم بیاید، بازی اخیر رم مقابل جنوا در هفته بیست و چهارم سری A بود که زانیولو در خاتمه مسابقه به خاطر پرخاش کردن به داور برای مردود اعلام کردن گل او کارت قرمز گرفت.

زانیولو و آبراهام (کسی که خطایش منجر به مردود شدن گل زانیولو شد) روی هم 15 کارت زرد گرفته اند و این در حالیست که هشت مدافع 4 تیم بالای جدول رده بندی سری A شامل میلان اشکرینیا (2)، استفان دفرای (2)، فرانچسکو آچربی (یک)، فیکایو توموری (2)، سیمون کیائر (2) جورجو کیه لینی (2)، لئوناردو بونوچی (یک) و کالیدو کولیبالی (2)، روی هم 14 کارت زرد گرفته اند. این هشت مدافع روی هم فقط 2 بار کارت قرمز گرفته اند و این در حالیست که زانیولو در همین بازی اخیر تیمش اخراج شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 فروردین 1401 بروزرسانی: 20 فروردین 1401 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 2101

به "کارنامه انضباطی 2 بازیکن هجومی رم سیاه تر از تمام مدافعان 4 تیم صدرنشین سری A" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارنامه انضباطی 2 بازیکن هجومی رم سیاه تر از تمام مدافعان 4 تیم صدرنشین سری A"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید