گل محمدی: می توانستیم استقلال را ببریم؛ داور جریان بازی را به سمت حریف عوض کرد

به گزارش فیس راز، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در چنین بازی هایی فرصت کم گیر بازیکنان می آید، اما اگر از آنها استفاده می کردیم برنده می شدیم.

گل محمدی: می توانستیم استقلال را ببریم؛ داور جریان بازی را به سمت حریف عوض کرد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، یحیی گل محمدی پس از دربی 97 در نشست خبری حضور پیدا کرد و گفت: در ابتدا از خبرنگاران عذرخواهی می کنم چون دیروز به علت بیماری به نشست خبری نرسیدم. چند روزی زیر سرم بودم و ما مربیان را به کنفرانس فرستادیم؛ البته کار چند خبرگزاری که نشست خبری را تحریم کردند ناپسند و بی احترامی به باشگاه بزرگ پرسپولیس بود. من تا زمانی که توانستم به حضور در نشست های خبری احترام گذاشتم، اما کار دیروز بعضی رسانه ها قشنگ نبود.

وی اضافه کرد: بازی جانداری را دیدیم و بیشتر بازی در اختیار پرسپولیس بود. موقعیت های خوبی داشتیم و می توانستیم استقلال را ببریم. حتی در نیمه دوم در زمین حریف فرصت های خوبی داشتیم. در چند صحنه اتفاقاتی افتاد که داور جریان بازی را به سمت حریف عوض کرد. او در یک صحنه باید به چشمی کارت نشان می داد، اما برعکس به من و عالیشاه کارت زرد نشان داد که همان صحنه جریان بازی را تغییر داد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در مجموع بازی سختی برای قضاوت داور بود. داوران خوبی انتخاب شده بودند، اما این چند صحنه فشار از روی حریف را از بین برد. در مجموع بازی خوبی انجام شد و بازیکنان ما ریتم مسابقه را کنترل کردند و توانستیم موقعیت های خوبی ایجاد کنیم، اما متاسفانه از 2-3 فرصت خوب استفاده نشد. از بازیکنانم تشکر می کنم و آماده بازی بعد می شویم.

گل محمدی در پاسخ به این سوال که چرا تیمش در طول بازی با یک مهاجم بازی کرد، گفت: ما با دو مهاجم بازی می کردیم و هافبک های ما هم به خط حمله اضافه می شدند. مهم این بود که کنترل بازی را در دست بگیریم و با اضافه شدن عالیشاه به خط هافبک حفظ توپ بیشتری داشتیم. در چنین بازی هایی فرصت کم گیر بازیکنان می آید، اما اگر از آنها استفاده می کردیم برنده می شدیم.

وی درخصوص اینکه در سایت باشگاه پرسپولیس وعده هایی درمورد یاری های اقتصادی به این تیم مطرح می گردد و واکنش وی چیست، گفت: همه می دانند مسائل ما چقدر زیاد بود و هست؛ البته صدری زحمات زیادی کشیده و امروز 15درصد مطالبات بازیکنان را داد. کار در پرسپولیس بسیار سخت است، چه در مربیگری و چه در بخش مدیریت زحمات زیادی کشیده شده، اما شاید کافی نبوده است. شاید اینجا جایی برای این بحث ها نباشد، اما تا جایی که بگردد مسائل را بیان می کنم. ما باید کوشش کنیم بازیکنان را از نظر روحی و بدنی آماده کنیم که کار بسیار سختی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 اسفند 1400 بروزرسانی: 20 اسفند 1400 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 2081

به "گل محمدی: می توانستیم استقلال را ببریم؛ داور جریان بازی را به سمت حریف عوض کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: می توانستیم استقلال را ببریم؛ داور جریان بازی را به سمت حریف عوض کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید