اختصاص230 میلیارد تومان به بیمه زنان سرپرست خانوار در بودجه 97

به گزارش فیس راز، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده ضمن اشاره به آخرین پیگیری ها در خصوص بیمه زنان سرپرست خانوار گفت: بر اساس آخرین پیگیری ها 230 میلیارد تومان از طرف رئیس سازمان برنامه و بودجه به این منظور اعلام شد که در بودجه سال 1397 در نظر گرفته گردیده است.

اختصاص230 میلیارد تومان به بیمه زنان سرپرست خانوار در بودجه 97

به گزارش فیس راز، معصومه ابتکار در بازدید از طرح های اشتغالزایی و بوم گردی روستای عنبران علیای شهرستان نمین استان اردبیل در جمع فیس راز با بیان اینکه در آستانه هفته دولت در جمع مردم و مسئولان استان اردبیل حضور یافتیم تا از نزدیک سیاست ها و برنامه های دولت را در حوزه زنان و خانواده اعلام کنیم، گفت: دیدار از روستاها و بازدید از فعالیت های کارآفرینی، فراوری و اشتغال جزو برنامه های ما در این سفر است.

ابتکار با بیان اینکه روستاهای استان اردبیل جزو زیباترین روستاهای کشور بوده و دارای سرمایه مردمی هستند، اضافه نمود: روستای عنبران یک روستای مرزی بوده و نقش مهمی در کشور دارد.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه کار صنایع دستی بانوان در این روستا بسیار ارزشمند بوده و آموزشی برای فرزندان و نسل های آینده است، توضیح داد: مشکلات موجود در این منطقه از جمله مشکلات آب نیز با کوشش های استاندار اردبیل حل خواهد شد.

وی با بیان اینکه طرح های حمایت از کارآفرینی در دستور کار واقع شده است، اضافه نمود: با همکاری سازمان صنایع دستی و فنی و حرفه ای برای آموزش، توان افزایی و فراوری صنایع استاندارد و بازاریابی حمایت خواهیم داشت.

ابتدار به ضرورت استفاده از IT و ICT برای بازاریابی صنایع دستی تاکید نمود و گفت: شبکه آموزش استانی نیز برای بازاریابی و تجارت فراوریات بانوان راه اندازی خواهد شد.

معاون رئیس جمهور با اشاره به برگزاری اجلاس زنان اوراسیا در سن پترزبورگ روسیه در شهریور ماه سالجاری، گفت: در این اجلاس نمایندگان فراکسیون بانوان مجلس حضور خواهند یافت و دستاوردهای زنان ایرانی و پیشرفت ها و تجربیات آنان، سهم زنان ایرانی در مقابله با تحریم ها، تحقق اقتصاد مقاوتی و کمک به فراوری ملی و اصلاح الگوی مصرف ارائه خواهند کرد.

ابتکار گفت: آخرین پیگیری ما در خصوص بیمه زنان سرپرست خانوار این بود که 230 میلیارد تومان از طرف رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام شد که در بودجه سال 1397 در نظر گرفته گردیده است.

منبع: isna.ir
انتشار: 14 شهریور 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 14

به "اختصاص230 میلیارد تومان به بیمه زنان سرپرست خانوار در بودجه 97" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاص230 میلیارد تومان به بیمه زنان سرپرست خانوار در بودجه 97"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید