اختصاص230 میلیارد تومان به بیمه زنان سرپرست خانوار در بودجه 97

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده ضمن اشاره به آخرین پیگیری ها در خصوص بیمه زنان سرپرست خانوار گفت: بر اساس آخرین پیگیری ها 230 میلیارد تومان از طرف رئیس سازمان برنامه و بودجه به این منظور اعلام شد که در بودجه سال 1397 در نظر گرفته گردیده است.

اختصاص230 میلیارد تومان به بیمه زنان سرپرست خانوار در بودجه 97

به گزارش خبرنگاران، معصومه ابتکار در بازدید از طرح های اشتغالزایی و بوم گردی روستای عنبران علیای شهرستان نمین استان اردبیل در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در آستانه هفته دولت در جمع مردم و مسئولان استان اردبیل حضور یافتیم تا از نزدیک سیاست ها و برنامه های دولت را در حوزه زنان و خانواده اعلام کنیم، گفت: دیدار از روستاها و بازدید از فعالیت های کارآفرینی، فراوری و اشتغال جزو برنامه های ما در این سفر است.

ابتکار با بیان اینکه روستاهای استان اردبیل جزو زیباترین روستاهای کشور بوده و دارای سرمایه مردمی هستند، اضافه نمود: روستای عنبران یک روستای مرزی بوده و نقش مهمی در کشور دارد.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه کار صنایع دستی بانوان در این روستا بسیار ارزشمند بوده و آموزشی برای فرزندان و نسل های آینده است، توضیح داد: مشکلات موجود در این منطقه از جمله مشکلات آب نیز با کوشش های استاندار اردبیل حل خواهد شد.

وی با بیان اینکه طرح های حمایت از کارآفرینی در دستور کار واقع شده است، اضافه نمود: با همکاری سازمان صنایع دستی و فنی و حرفه ای برای آموزش، توان افزایی و فراوری صنایع استاندارد و بازاریابی حمایت خواهیم داشت.

ابتدار به ضرورت استفاده از IT و ICT برای بازاریابی صنایع دستی تاکید نمود و گفت: شبکه آموزش استانی نیز برای بازاریابی و تجارت فراوریات بانوان راه اندازی خواهد شد.

معاون رئیس جمهور با اشاره به برگزاری اجلاس زنان اوراسیا در سن پترزبورگ روسیه در شهریور ماه سالجاری، گفت: در این اجلاس نمایندگان فراکسیون بانوان مجلس حضور خواهند یافت و دستاوردهای زنان ایرانی و پیشرفت ها و تجربیات آنان، سهم زنان ایرانی در مقابله با تحریم ها، تحقق اقتصاد مقاوتی و کمک به فراوری ملی و اصلاح الگوی مصرف ارائه خواهند کرد.

ابتکار گفت: آخرین پیگیری ما در خصوص بیمه زنان سرپرست خانوار این بود که 230 میلیارد تومان از طرف رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام شد که در بودجه سال 1397 در نظر گرفته گردیده است.

منبع: isna.ir
اخبار و مقالات مرتبط با "اختصاص230 میلیارد تومان به بیمه زنان سرپرست خانوار در بودجه 97"

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: در بسته حمایتی درخواست این است که مالیات بر ارزش افزوده یا به تعویق بیفتد یا با همراهی دولت کاهش پیدا کند، درج نشدن مهر در پاسپورت که خواسته جامعه هتلداران و دفاتر خدمات گردشگری است و استمهال یک ساله برای بازپرداخت تسهیلاتی که...

به گزارش خبرنگاران، مجید خدابخش شامگاه چهارشنبه در مراسم روز خبرنگار که به همت انجمن صنفی روزنامه نگاران استان برگزار گردیده بود در خصوص لزوم راه اندازی موزه مطبوعات استان گفت: همواره تبریز به عنوان شهر اولین ها مطرح بوده و از این لحاظ، تاسیس موزه مطبوعات در این شهر ضروری است...

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان فارس گفت: با در نظر دریافت مشوق ها و توسعه زیرساخت ها و تسهیلات ایجاد گردیده، سال گذشته شاهد رشد 2 برابری استقرار صنایع در شهرک ها و نواحی صنعتی فارس بوده ایم.

به گزارش خبرنگاران، احمد شریفات پیش از ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه اظهار کرد: پروژه احداث فاز اول و دوم مجمتمع پرورش ماهی شهید احمدیان ناقص است و برخی مواد زیر ساختی همچون ایستگاه های پمپاژ، آسفالت راه های مواصلاتی، برق یا ایجاد نشده و یا احتیاج به تکمیل دارد.

به "اختصاص230 میلیارد تومان به بیمه زنان سرپرست خانوار در بودجه 97" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با اختصاص230 میلیارد تومان به بیمه زنان سرپرست خانوار در بودجه 97

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید