اعلام اسامی پذیرفته شدگان بر اساس سوابق تحصیلی کنکور

به گزارش فیس راز، تهران (پانا) - اسامی پذیرفته شدگان نهایی کدرشته محل های مرحله پذیرش صرفا براساس سوابق تحصیلی بهمن ماه سال 1400 اعلام شد.

اعلام اسامی پذیرفته شدگان بر اساس سوابق تحصیلی کنکور

همه متقاضیانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده نهایی این مرحله اعلام شده، لازم است برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام و مدارک مورد نیاز (مطابق مدارک اعلام شده در اطلاعیه مورخ سوم مهر مربوط به اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال 1400) مندرج در درگاه اطلاع رسانی این سازمان، از روز چهارشنبه مورخ 22 دی به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه و یا موسسه آموزش عالی محل قبولی خود مراجعه نمایند.

پذیرفته شدگان باید حداکثر تا تاریخ 31 شهریور دارای مدرک دیپلم نظام قدیم آموزش ماز طریقه، پیش دانشگاهی نظام آموزشی سالی واحدی یا ترمی واحدی، دیپلم نظام آموزشی تازه (نظام آموزشی 3-3-6) و یا مدرک کاردانی (فوق دیپلم) شده باشند. در غیر این صورت مجاز به ثبت نام نخواهند بود.

همه پذیرفته شدگان باید در زمان مقرر نسبت به ثبت نام خویش اقدام نمایند. عدم ثبت نام در زمان مقرر به منزله انصراف قطعی از تحصیل آنان تلقی خواهد شد.

پذیرفته شدگانی که قبلاً در یکی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در ردیف پذیرفته شدگان نهایی قرار گرفته اند، مطابق ضوابط قبولی قبلی آنان لغو شده و باید منحصراً در رشته قبولی تازه به تحصیل بپردازند. این دسته از متقاضیان لازم نیست از محل قبولی قبلی خود انصراف دهند، بلکه با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد و از طریق موسسه محل قبولی مندرج در این اطلاعیه، مدارک ثبت نامی افراد از محل قبولی قبلی آنان درخواست می شود.

پذیرفته شدگان مرد لازم است با توجه به بند مقررات وظیفه عمومی مندرج در صفحه 9 دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته مرحله پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی بهمن ماه سراسری سال 1400 واجد شرایط لازم بوده و گواهی مربوط به دانشگاه محل قبولی ارائه دهند.

نظر به اینکه در دستورالعمل ثبت نامی ارسالی به تمامی دانشگاه ها و موسسات پذیرنده دانشجو در آزمون سراسری سال 1400 ابلاغ شده است تا از پذیرفته شدگانی که دارای مغایرت معدل (معدل مندرج در مدرک تحصیلی آنان کمتر از معدل اعلام شده در اطلاعات ارسالی از طرف متقاضیان به این سازمان باشد) می باشند، صرفا ثبت نام موقت و مشروط بعمل آید، لذا ضرورت دارد این دسته از پذیرفته شدگان به دانشگاه محل قبولی خود مراجعه نموده و مدارک لازم را به آنجا ارائه نمایند تا ثبت نام موقت از آنان به عمل آمده و بررسی لازم در مدارک و مستندات ارائه شده صورت گیرد.

متقاضیانی که دارای مغایرت معدل می باشند باید شرایط نهایی خود را تا پایان اسفند ماه سال جاری از دانشگاه محل قبولی پیگیری نموده و از مراجعه به این سازمان جداً خودداری نمایند.

در هر مرحله از پذیرش (ثبت نام ، پذیرش دانشجو و یا هنگام تحصیل )، چنانچه مشخص شود که متقاضی حقایق را کتمان نموده و یا اطلاعات غلطی ارائه و واجد شرایط نمی باشد، قبولی وی لغو و طبق مقررات با ایشان رفتار خواهد شد.

همچنین متقاضیان در صورت لزوم می توانند سئوال یا سئوالات خود را با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی https://request.sanjesh.org و یا در روزها و ساعات اداری با شماره تلفن 42163-021 مطرح نمایند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 16 اسفند 1400 بروزرسانی: 16 اسفند 1400 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 2077

به "اعلام اسامی پذیرفته شدگان بر اساس سوابق تحصیلی کنکور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام اسامی پذیرفته شدگان بر اساس سوابق تحصیلی کنکور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید