تساوی خادم الشریعه مقابل قهرمان چینی در مسابقات آزاد چین

به گزارش فیس راز، خادم الشریعه در دور چهارم مسابقات آزاد هونان چین توانست مقابل قهرمان پارسال چین به تساوی ارزشمند دست یابد.

تساوی خادم الشریعه مقابل قهرمان چینی در مسابقات آزاد چین

با تور چین سفری فراموش نشدنی را تجربه کنید.

به گزارش فیس راز، سارا سادات خادم الشریعه با ریتینگ 2481 در دور چهارم مسابقات آزاد هونان چین مقابل ون یان باریتینگ 2586 به تساوی رسید. ون یان از قهرمان های پارسال چین بود. این شطرنج باز در دور سوم مسابقات آزاد هونان چین مقابل لوپولسکوی رومانیایی با ریتینگ 2649 به تساوی رسید. لوپولسکو چندی پیش ضمن غلبه بر علیرضا فیروزجا، قهرمان مسابقات آزاد ریکیاویک شده بود.

خادم الشریعه در دور دوم مسابقات مقابل ماتلاکوف با ریتینگ 2701 از روسیه به تساوی رسید. نکته قابل توجه این بود که خادم الشریعه توانست از این سوپراستادبزرگ روس امتیاز بگیرد. ماتلاکوف در سال 2017 قهرمان اروپا شده بود.

بانوی شطرنج باز ایران در دور اول مسابقات مقابل نایدیچ با ریتینگ 2681 از آذربایجان به تساوی رسید که این تساوی هم برای خادم الشریعه بسیار ارزشمند بود.

مسابقات آزاد هونان چین از 29 جولای تا 6 آگوست با حضور 73 شطرنج باز از 16 کشور دنیا در چانگشا چین در حال برگزاری است. در این رقابت ها شش سوپر استاد بزرگ که دارای ریتینگ بالای 2700 هستند، شرکت دارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 31 مرداد 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 290

به "تساوی خادم الشریعه مقابل قهرمان چینی در مسابقات آزاد چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تساوی خادم الشریعه مقابل قهرمان چینی در مسابقات آزاد چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید