زمان آغاز بررسی پرونده متقاضیان جذب هیات علمی اعلام شد

به گزارش فیس راز، رییس مرکز جذب هیات علمی وزارت علوم ضمن تشریح فرایند بررسی پفراینده متقاضیان جذب هیات علمی تاکید کرد: بررسی پفراینده متقاضیان عضویت در هیات علمی وزارت علوم از چهارم خرداد ماه سال 99 شروع می شود و نتیجه نهایی حداکثر تا اول مرداد 99 از طریق دانشگاه به متقاضیان اعلام خواهد شد.

زمان آغاز بررسی پرونده متقاضیان جذب هیات علمی اعلام شد

دکتر رضوان طلب در گفت و گو با فیس راز ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: فراخوان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی برای جذب هیات علمی پیمانی از 21 دی ماه شروع شد و این اعلام نیاز تا روز دوشنبه 30 دی ماه به مدت هشت روز کاری ادامه داشت. مرکز نظارت از اول تا 15 بهمن به مدت 10 روز کاری فرصت داشت اعلام نیاز دانشگاه ها و تخصیص ظرفیت ها را بررسی نموده و تا 20 بهمن ماه نیز نتایج تطبیق نیازها با تاییدیه مرکز نظارت جذب را اعلام کند.

وی در خصوص فرایند ثبت نام متقاضیان تاکید کرد: فراخوان جذب اعضای هیات علمی از روز پنجشنبه 24 بهمن 98 شروع شد و این مهلت ششم اسفندماه خاتمه یافت و بررسی اولیه پفراینده متقاضیان با نظر هیات اجرایی جذب دانشگاه ها به مدت پنج روز انجام گرفت و پفراینده های متقاضیان دارای شرایط اولیه نیز طی هفت روز کاری به کمیته های بررسی توانایی های علمی و صلاحیت های عمومی ارسال شد که در نهایت نتیجه بررسی صلاحیت علمی و عمومی در دانشگاه به مدت 45 روز کاری انجام شد.

به گفته رضوان طلب، بر اساس اعلام وزارت علوم، بررسی های جذب هیات علمی در دانشگاه ها تا سوم خرداد ماه سال 99 ادامه دارد و در نهایت این بررسی ها در مرکز جذب هیات علمی از چهارم خرداد ماه سال 99 شروع می شود و تا 21 تیرماه 99 ادامه دارد و نتیجه نهایی فراخوان فوق، حداکثر تا اول مرداد 99 از طریق دانشگاه به متقاضیان اعلام خواهد شد.

رییس مرکز جذب هیات علمی وزارت علوم خاطر نشان کرد: بر اساس اعلام مرکز جذب هیات علمی وزارت علوم، با توجه به محدودیت های مربوط به اختصاص ردیف استخدامی انتظار می رود دانشگاه ها برای اعلام نیاز در این فراخوان صرفا به ثبت حداقل ها در تطابق با نقشه جامع علمی کشور و مجوزهای مربوطه اکتفا نموده و از هر گونه ثبت نیاز تقریبی خودداری شود.

به گزارش فیس راز، وزیر علوم سال گذشته طی دستوری به رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی این وزارتخانه ابلاغ کرد که در این دوره سهمیه جذب خواهران در بیست و سومین فراخوان جذب اعضای هیات علمی در دانشگاه های تک جنسیتی خواهران به دو برابر افزایش یابد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 31 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 1023

به "زمان آغاز بررسی پرونده متقاضیان جذب هیات علمی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان آغاز بررسی پرونده متقاضیان جذب هیات علمی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید