شرکت علی بابا اخطار گرفت

به گزارش فیس راز، سازمان هواپیمایی به شرکت خدمات مسافرت هوایی سفر های علی بابا که همچنان بلیت هواپیما در جهت های هند و پاکستان را به فروش می رساند، نسبت به توقف فروش بلیت در این جهت اخطار داد.

شرکت علی بابا اخطار گرفت

به گزارش گروه اقتصادی خبرنگاران، شرکت خدمات مسافرت هوایی سفر های علی بابا با وجود مصوبه ستاد ملی کرونا مبنی بر ممنوعیت سفر به/از کشور های هند و پاکستان و ابلاغ آن از سوی سازمان هواپیمایی کشوری، همچنان بلیت هواپیما در جهت های یاد شده را به فروش می رساند.

در این اطلاعیه آمده است که ضمن اعلام اخطار به آن شرکت نسبت به توقف فروش بلیت، به اطلاع می رساند این اقدام شرکت علی بابا تخلف محسوب شده و در صورت عدم رعایت مقررات مربوطه مطابق با قوانین و مقررات اقدام خواهد شد.

این اطلاعیه می افزاید، هیچ گونه پروازی به صورت مستقیم و غیرمستقیم از هندوستان و پاکستان اجازه ورود به ایران و فرود در فرودگاه های کشور را نداشته همچنین شهروندان می توانند بر اساس ضرورت با پرواز های کانکشنی ایرلاین های خارجی به هند سفر کنند. اما تا اطلاع ثانوی و تغییر نکردن مصوبات در این زمینه هیچ یک از مسافرانی که به هند و پاکستان یا کشور های ویژه سفر کرده اند اجازه ورود به کشور را ندارند.

گفتنی است سازمان هواپیمایی اعلام کرده است در صورت مشاهده فروش بلیت در جهت های مذکور با دفاتر خدمات مسافرت هوایی متخلف به طور جدی برخورد خواهد شد همچنین شهروندان می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف مراتب را به سازمان هواپیمایی کشوری گزارش دهند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 خرداد 1400 بروزرسانی: 4 خرداد 1400 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 1723

به "شرکت علی بابا اخطار گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت علی بابا اخطار گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید