ماجرای فیلم نزاع بر سر آب چه بود؟

به گزارش فیس راز، به گزارش خبرنگاران، قاسم تقی زاده خامسی، معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا در این رابطه در صفحه اینستاگرام خود نوشت: علیرغم اینکه فضای مجازی حسن های زیادی دارد اما محیطی برای نشر اکاذیب هم شده است که متاسفانه تکذیب آنها مورد توجه دنبال کنندگان قرار نمی گیرد.

ماجرای فیلم نزاع بر سر آب چه بود؟

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

وی در خصوص فیلم نزاع بر سر آب ادامه داده است: این روزها که خشکسالی گریبان کشور را گرفته است و مردم در حال انتخابی عظیم برای مدیریت کشور هستند، افرادی عامدانه با پخش ویدئوهای ساختگی و یا متعلق به سال ها قبل و حتی بدون ربط، به مسائل کم آبی دامن می زنند.

معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا نوشت: هرچند هیچ وقت برسر آب حتی در کشورهای پر آب بین مصرف کنندگانی که بالادست رودخانه هستند و آنهایی که پایین دست قرار دارند، صلح برقرار نمی گردد و تنازعات هم پایانی ندارد.

به نوشته خامسی آب ابرچالش دولت آینده است و کاندیداهایی که قول ایجاد شغل جدید به لشگر بی کاران می دهند، باید درنظر داشته باشند که برای ایجاد هر شغل جدید در بخش کشاورزی 10 هزار مترمکعب و در بخش صنعت 500 مترمکعب آب احتیاج است، این در حالی است که بعد از انقلاب جمعیت ایران 2.5 برابر شده و منابع آب های تجدیدپذیر کشور 30 درصد کاهش یافته است.

وی نوشت: با روشی که اکنون از آب در کشور بهره برداری می گردد رسیدن به این آرزو محال است و طرحی نو بایدش!

منبع: ایسنا

آخرین اخبار حوزه انرژی را از صفحه انرژی و کالای خبرنگاران دنبال کنید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 20 تیر 1400 بروزرسانی: 20 تیر 1400 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 1795

به "ماجرای فیلم نزاع بر سر آب چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای فیلم نزاع بر سر آب چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید