مردان مراقب این ترفند های زنانه باشند ، روانشناسی دلبری !

به گزارش فیس راز، این ترفندهای روانشناسی به شما یاری می نمایند که بیشترین تاثیر و اثر گذاری را در بدست آوردن جذابیت در فکر و احساس دیگران و معشوقه تان داشته باشید.

مردان مراقب این ترفند های زنانه باشند ، روانشناسی دلبری !

با یاری ترفند های روان شناسی می توانیم شخصیت خود را تقویت کنیم.ترفند های روان شناسی مختلفی وجود دارد.اگر می خواهید تاثیرگذار به نظر برسید باید صفر تا صد حرف های روان شناسی را عمل کنید. ترفند های روان شناسی به باز کردن فکر یاری میکند. در ادامه ترفند روان شناسی را خواهید خواند.

گاهی اوقات روانشناسی به دنیال درمان بیماری های روحی شما نیست گاهی به شما یاری می نماید تا مسیرهای سخت یک رابطه را دور بزنید و سریع تر دیگران را جذب خود کنید.

در این مطلب ترفندهای روانشناسی ای را به شما معرفی خواهیم کرد که با آن ها می توانید دیگران را مجذوب خود کنید.

1. صدا زدن نام: او را به صورت شخصی صدا بزنید ! مثلا به او بگویید چقدر من به این نام علاقه دارم (منظور نام پارتنر شماست)

2. درخواست کنید: از او درخواست کنید، اما نه درخواست بزرگ و زیاد. مثلا از او بخواهید ، در خصوص یک کتاب یا یک رشته تحصیلی به شما اطلاعات خاصی بدهد.

3. نگاهایتان را طولانی تر کنید: وقتی در یک جمع هستید ، هر چند وقت یک بار به چشمان او خیره شوید اما به سرعت صورت تان را بگردانید.

4. ژست های او را برگردانید: به این صورت که گاهی در بین حرف زدن و توجه کردن به حرف هایش ، به همان صورت که او برخورد می نماید ، همانطور ژست ها و فیدبک های بدنی او را تقلید کنید و به او برگردانید.

5. اجازه بده: اجازه بدهید در خصوص خودش بیشتر صحبت کند . ازش در خصوص تلاشی که در شغل و زندگی شخصی داشته ، بپرس، در خصوص علاقه مندی هایش و در خصوص هر چیزی ... هدف این است که بفهمد تو مشتاق شنیدن صحبت های او هستی.

منبع:طلا

منبع: رکنا
انتشار: 6 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1401 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 2120

به "مردان مراقب این ترفند های زنانه باشند ، روانشناسی دلبری !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردان مراقب این ترفند های زنانه باشند ، روانشناسی دلبری !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید