مرگبارترین جزیره جهان کجاست؟

به گزارش فیس راز، با ورود به این جزیره، مارها به استقبالتان خواهند آمد!

مرگبارترین جزیره جهان کجاست؟

https://deltapayamvideo.arvanvod.ir/vXROW09Ljl/agVoD394M5/h-360-800k.mp4

جزیره مارهای برزیل

در سی و سه کیلومتری خلیج ساحل جزیره سائوپائولو در میانه اقیانوس اطلس و در نزدیکی برزیل یکی از مرگبارترین جزایر جهان یعنی جزیره مارهای برزیل قرار گرفته است. همراه مجله گردشگری خبرنگاران، سفری به این جزیره خطرناک داشته باشید.

این مکان یکی از ممنوعه ترین مکان ها در جهانست که هیچ کس حق ورود به آن را ندارد. تنها برخی از زیست شناسان و دانشمندان پر دل و جراتی که از نیش مار نمی ترسند به این جزیره می روند. گاهی نیز برخی از ارتشیان ارتش برزیل برای تعمیر فانوس دریایی جزیره پا به این مکان رعب آور می گذارند. می توان گفت که رفتن به این جزیره به پای خودتان است؛ اما برگشتن از آن دست مارهاست! هرکسی پا به این جزیره بگذارد از دست نیش سمی ترین و منحصربه فردترین مارهای جهان در امان نخواهد بود.

وسعت جزیره مارهای برزیل حدود چهارصد و سی هزار مترمربع است درحالی که تنها ساکنین آن مارهای خطرناک و سمی هستند. با ورود به این جزیره سمی ترین گونه مار جهان یعنی افعی سرنیزه ای و بعد از آن افعی گودال به استقبال شما خواهند آمد. جالب است بدانید که حدود نود درصد مارگزیدگی ها در برزیل بر اثر نیش این مارهاست که سه تا پنج درصد کشنده تر از سایر مارهای جهان هستند.

پیشنهاد مطالعه: مطلب این مسیر کوچک پادشاهی شما را به کام مرگ می کشاند را بخوانید.منبع: پیام دلتا
انتشار: 10 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 10 اردیبهشت 1402 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 2334

به "مرگبارترین جزیره جهان کجاست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرگبارترین جزیره جهان کجاست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید