نادر مشایخی به کرونا مبتلا شد

به گزارش فیس راز، نادر مشایخی موزیسین و آهنگساز شناخته شده کشورمان با اعلام خبر ابتلای خود به بیماری کووید-19 از وخامت اوضاع جسمانی برادرش سخن گفت.

نادر مشایخی به کرونا مبتلا شد

نادر مشایخی آهنگساز، رهبر ارکستر و موزیسین شناخته شده کشورمان در مصاحبه با خبرنگار مهر ضمن اعلام خبر ابتلای خود به بیماری کووید 19 شرح داد: من طی روزهای گذشته پیروز به تزریق دز دوم واکسن هم شدم اما این بیماری مهلک و فریب دهنده با وجود اینکه واکسن هم تزریق کردم من و تعدادی از اعضای خانواده از جمله برادرم (سام مشایخی) را درگیر کرد که در این چارچوب متاسفانه حال برادرم چندان مساعد نیست. من هم که از خانه بیرون نمی توانم بیایم و باید استراحت دائم داشته باشم.

وی اضافه کرد: متاسفانه پس از گرفتاری ها و پیگیری های فراوانی که داشتیم نتوانستیم برای بستری شدن برادرم بیمارستانی را پیدا کنیم. اما بالاخره به یاری تعدادی از دوستان و پیگیری های انجام شده توانستیم برادرم را در بیمارستان اتیه تهران بستری کنیم. البته تا به امروز 70 درصد ریه وی درگیر ویروس شده و امیدوارم به همت تیم پزشکی و دعای خیر مردم او و همه بیماران درگیر ویروس از تخت بیمارستان ها مرخص شوند.

این آهنگساز و رهبر ارکستر بیان نمود: یکی از نگرانی ها و دغدغه هایی که برای بستری شدن بیماران کرونایی در این شرایط وجود دارد، هزینه سنگین بستری است که این موضوع مانند بسیاری از مردم، ما را هم درگیر نموده است. نکته قابل توجه اینجاست که اگر ما نمی توانستیم تا به امروز بیمارستان را پیدا کنیم احتمال خطر برای برادرم بسیار بیشتر می شد. به هرحال امیدوارم فضای عمومی کشور به سمت و سوی برود که دیگر شاهد این اتفاقات تلخ که همه ما را درگیر نموده نشویم.

منبع: فرارو
انتشار: 10 شهریور 1400 بروزرسانی: 10 شهریور 1400 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 1874

به "نادر مشایخی به کرونا مبتلا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نادر مشایخی به کرونا مبتلا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید