بازسازی آپارتمان: بازسازی مدارس و اشتغال زایی در منطقه ها سیل زده به وسیله بنیاد برکت

به گزارش فیس راز، مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام از بازسازی مدارس آسیب دیده و اشتغال زایی در منطقه ها سیل زده کشور اطلاع داد.

بازسازی آپارتمان: بازسازی مدارس و اشتغال زایی در منطقه ها سیل زده به وسیله بنیاد برکت

جهت دریافت خدمات بازسازی آپارتمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

محمد ترکمانه با بیان این مطلب اضافه نمود: بنیاد برکت با توجه به گزارش ارائه شده به وسیله سازمان نوسازی مدارس، نسبت به بازسازی و تعمیر مدارس آسیب دیده در منطقه ها سیل زده کشور اقدام می نماید. بنیاد بعلاوه ضمن احیای مشاغل آسیب دیده در جریان سیل، طرح های اشتغال زایی جدیدی را در این منطقه ها اجرا می نماید.

مدیرعامل بنیاد برکت که از منطقه ها سیل زده بخش بیرم و دهستان درز و سایبان شهرستان لارستان در استان فارس بازدید می کرد گفت: بنیاد برکت بخش قابل توجهی از خسارت افرادی را که در جریان سیل اخیر لوازم خانگی، جهیزیه، دام و یا مزارع کشاورزی شان از بین رفته است، جبران می نماید.

وی تاکید نمود: بنیاد بعلاوه به صورت خاص و ویژه، جهیزیه آسیب دیده یا از بین رفته نوعروسانی را که قرار بوده به خانه بخت بروند، به طور کامل تهیه و تامین خواهد نمود.

ترکمانه از احیای کسب وکارهای آسیب دیده در جریان سیل اخیر کشور و اشتغال زایی در منطقه ها سیل زده اطلاع داد و گفت: به همین دلیل، یک هزار طرح اشتغال زایی اجتماع محور با اعتباری بالغ بر 500 میلیارد ریال در منطق سیل زده جنوب استان فارس اجرا می گردد که ایجاد 3 هزار فرصت شغلی مستقیم و غیرمستقیم را برای مردم این منطقه ها در پی خواهد داشت.

به گفته مدیرعامل بنیاد برکت، این بنیاد به صورت فوری و اورژانسی در ساخت سیل بندهای مورد احتیاج در استان فارس برای جلوگیری از خسارت در صورت وقوع مجدد سیل نیز مشارکت می نماید.

وی با تاکید بر تامین مخازن آب از سوی بنیاد برکت توضیح داد: تعداد 50 عدد مخزن آب پنج متر مکعبی در اختیار روستا های فاقد مخزن آب شهرستان لارستان قرار می گیرد.

ترکمانه اظهار داشت: بنیاد برکت در بازسازی و بازسازی راه ها و جاده های آسیب دیده در جریان سیل اخیر در استان فارس نیز مشارکت می نماید.

لازم به ذکر است، سیل و بارش های سیل آسای روز های 12 و 13دی ماه در جنوب فارس 8 هزار و 672 میلیارد ریال خسارت به حوزه زیرساخت هاى راه در حوزه استحفاظى لارستـان وارد نموده است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 25 بهمن 1400 بروزرسانی: 25 بهمن 1400 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 2054

به "بازسازی آپارتمان: بازسازی مدارس و اشتغال زایی در منطقه ها سیل زده به وسیله بنیاد برکت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازسازی آپارتمان: بازسازی مدارس و اشتغال زایی در منطقه ها سیل زده به وسیله بنیاد برکت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید