توزیع سبد حمایتی در سه مرحله 200هزار تومانی تا سرانجام سال

به گزارش فیس راز، انوشیروان محسنی بندپی با اعلام آخرین وضعیت توزیع سبد کالایی گفت: کلیات طرح حمایت اجتماعی دولت تایید شده و بر اساس دستور رئیس جمهور، قرار است تا 10 روز نخست آبان ماه فروشگاه های عرضه کننده سبد کالایی مشخص گردد تا افراد شناسایی شده از این حمایت اجتماعی بهره مند شوند.

توزیع سبد حمایتی در سه مرحله 200هزار تومانی تا سرانجام سال

به گفته محسنی بندپی، قرار است تا خاتمه سال جاری سبد کالایی به ارزش 600 هزار تومان در سه مرحله در بین اقشار مشمول عرضه گردد. بر اساس اطلاعات به دست آمده مقرر شده، تا خاتمه سال جاری سه سبد کالایی به ارزش 600 هزار تومان، در قالب سه مرحله 200 هزار تومانی توزیع گردد.

پیش از این سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به فیس راز، گفته بود: بر اساس برنامه ریزی اجرا شده سرپستان خانوار با درآمد کمتر از 3 میلیون تومان در ماه، بازنشستگان با درامد کمتر از 3 میلیون تومان در ماه، افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی و افرادی که به عنوان گروه های هدف شناسایی می شوند، مشمول این حمایت اجتماعی دولت می شوند که کوشش کردیم این خانوارها را با ضریب اطمینان بالا شناسایی کنیم.

اعتبار 200 هزار تومانی در هر سه مرحله در کارت بانکی در قالب حمایت اجتماعی واریز می گردد که به صورت نقدی قابل برداشت نیست و صرفا برای تامین اقلام اساسی سبد کالایی در فروشگاه های اعلامی قابل هزینه است.

قرار است حمایت اجتماعی دولت در قالب توزیع سبد کالا پس از طرح و نهایی شدن در هیأت دولت، شروع گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 اسفند 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 99

به "توزیع سبد حمایتی در سه مرحله 200هزار تومانی تا سرانجام سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع سبد حمایتی در سه مرحله 200هزار تومانی تا سرانجام سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید