دریادار سیاری در نخستین روز سمپوزیوم امنیت دریایی اندونزی شرکت کرد

به گزارش فیس راز، فرمانده نیروی دریایی ارتش در نخستین روز سمپوزیوم امنیت دریایی که در اندونزی در حال برگزاری است شرکت کرد.

دریادار سیاری در نخستین روز سمپوزیوم امنیت دریایی اندونزی شرکت کرد

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

به گزارش گروه دفاعی خبرنگاران، امیر حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش پس از استقبال سفیر کشورمان و مقامات نیروی دریایی اندونزی در نخستین روز سمپوزیوم امنیت دریایی که در کشور اندونزی در حال برگزاری است شرکت کرد.

بر اساس این گزارش، سومین سمپوزیوم امنیت دریایی با موضوع همکاری دریایی برای انتظام خوب در دریا به مدت 3 روز در بالی اندونزی برگزار می گردد.

بر اساس برنامه ریزی بعمل آمده توسط نیروی دریایی کشور اندونزی؛ مادام رتنو مرسودی وزیر امور خارجه این کشور سخنران ویژه افتتاحیه سومین سمپوزیوم امنیت دریایی بود. همچنین دریاسالار والدمیر ایوانوویچ کرلو فرمانده نیروی دریایی روسیه طی سخنانی به ارائه مطالبی پیرامون رویه انتظام بین المللی در دریا پرداخت.

موضوع مباحث مطرح شده در روز نخست؛ توسعه همکاری چند جانبه در حمایت از انتظام خوب در دریا با تأکید بر توجه به تهدیدات امنیت دریایی مدرن بود که سخنرانان مختلف به آن پرداختند.

لازم به ذکر است، دریادار سیاری به همین دلیل و بمنظور شرکت در سومین سمپوزیوم امنیت دریایی روز گذشته به کشور اندونزی وارد شد.

در این سفر امیر دریادار دوم حسین خانزادی معاون طرح و برنامه نداجا و امیر دریادار دوم رضا عباسی فرمانده منطقه دوم دریایی ارتش فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران را همراهی می نمایند.

منبع: تسنیم
انتشار: 4 آبان 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 491

به "دریادار سیاری در نخستین روز سمپوزیوم امنیت دریایی اندونزی شرکت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دریادار سیاری در نخستین روز سمپوزیوم امنیت دریایی اندونزی شرکت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید