میزان خسارت سرمازدگی بخش کشاورزی و باغی زنجان پایین است

به گزارش فیس راز، مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان گفت: با توجه به مدت و شدت سرما، میزان خسارت در بخش محصولات کشاورزی و باغی این استان، سال جاری کمتر خواهد بود.

میزان خسارت سرمازدگی بخش کشاورزی و باغی زنجان پایین است

جهت دریافت خدمات طراحی ویلا در شیب با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش فیس راز آنلاین به نقل از ایرنا، صفی الله کرامتی پنج شنبه 21 فروردین اضافه کرد: با توجه به پیش بینی شرایط جوی، جلسه ستاد مدیریت بحران استان زنجان به ریاست استاندار دوشنبه 18 فروردین برگزار گردید و به منظور جلوگیری از خسارات احتمالی به کلیه دستگاه های عضو ستاد و فرمانداران شهرستان ها، آماده باش داده شد تا تدابیر پیشگیرانه اتخاذ گردد.

وی گفت: با توجه به این که میزان دمای هوا در سردترین ساعت 2 درجه سانتی گراد زیر صفر بود به حتم در صورت اقدامات پیشگیرانه از سوی کشاورزان و باغداران، خسارت سرمازدگی نیز زیاد نخواهد بود و ارزیابان در حال آنالیز و برآورد خسارات احتمالی هستند.

مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان گفت: سه شنبه 19 فروردین در بعضی مناطق این استان شاهد ریزش تگرگ نیز بودیم، با توجه به گزارش های رسیده تا این لحظه خسارات آن چنانی ناشی از این پدیده جوی وارد نیامده است.

کرامتی با تأکید براین که بیشترین میزان شدت سرما از بامداد تا صبح امروز بود و می توانست برای محصولات کشاورزی و باغی این استان تهدیدکننده باشد، گفت: امید است میزان خسارت ها بسیار پایین و به صورت جزئی باشد که پس از ارزیابی و آنالیز نسبت به اطلاع رسانی اقدام خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 21 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 927

به "میزان خسارت سرمازدگی بخش کشاورزی و باغی زنجان پایین است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میزان خسارت سرمازدگی بخش کشاورزی و باغی زنجان پایین است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید