اخبار صنعت

چهارمین دوره مسابقات ICT Challenge روز های پایانی آبان برگزار می گردد

با همکاری دانشگاه صنعتی شریف و میزبانی دانشگاه گلستان چهارمین دوره مسابقات ICT Challenge 4 در تاریخ 29 و 30 آبان برگزار می گردد.

21 آذر 1398

تهاتر بدهی مالیاتی 70 فعال اقتصاد

مدیر کل امور مالیاتی فارس گفت: بدهی مالیاتی 70 فعال اقتصاد فارس تهاتر شد.

19 آذر 1398

رئیس مرکز آمار: تورم کاهشی شد

خبرنگاران: بنابر اعلام رئیس مرکز آمار، تورم مهرماه به 42 درصد کاهش یافته است.

18 آذر 1398

لوازم پزشکی با جان مردم سر وکار دارد، وزارت بهداشت نظارت کند

به گزارش خبرنگاران، دکتر محمد رازی، درباره مسائل تعرفه ای در حوزه ارتوپدی، اظهارداشت: رئیس جدید سازمان نظام پزشکی این نوید را به جامعه پزشکی و ارتوپدی داده اند که مسائل تعرفه ها برطرف و خواسته ها و مطالبات جامعه پزشکی محقق خواهد شد.

16 آذر 1398

صادرات گاز به عمان صنعت فولاد کشور را تهدید می نماید

یکی از مسائل در کشور ما نبود هماهنگی لازم میان بخش های مختلف و عدم توجه به اولویت ها در برنامه ریزی های مالی است که نمونه شاخص آن را در تصمیم برای صادرات گاز به عمان می بینیم.

15 آذر 1398

تولید غذاهای فراسودمند راه چاره ارتقاء سلامت در جامعه است

به گزارش خبرنگاران، تأمین سلامت افراد جامعه همواره یکی از مهمترین اهداف دولت ها به شمار می رود و در این میان شعار پیشگیری بر درمان مقدم است حقیقتی است که باید مدنظر واقع شود. در این راستا، تولید و عرضه ترکیبات فراسودمندی که تحت عنوان غذا - داروها شناخته...

13 آذر 1398

دولت دنبال افزایش قیمت سوخت است، مسئولان می دانند مشکل قاچاق کجاست، اما مسئله را دور می زنند!

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: دولت به دنبال این است که نرخ سوخت را افزایش دهد. این در حالی است که هرگونه افزایش قیمت سوخت تاثیری بر جلوگیری از قاچاق نخواهد داشت.

12 آذر 1398

تاکید رئیس کمیسیون اروپا بر جلوگیری از تنش تجاری با آمریکا، بدون حمایت فعالانه آمریکا نتوانسته ایم مسائل بسیاری را در اروپا پیش ببریم

به نوشته نشریه پولیتیکو، یونکر در عین حال تاکید نمود که مذاکراتش با دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در زمینه های تجاری، وسیله ای برای تفریح و سرگرمی نبوده است.

10 آذر 1398

مجوز 120میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در استان مرکزی صادر شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از استانداری مرکزی، ظفر افشون گفت: طی دو سال اخیر تیم های تجاری و مالی بسیاری از نقاط مختلف دنیا با هدف آشنایی و بازدید از صنایع استان مرکزی و سرمایه گذاری در بخش های مختلف ئر این استان داوطلب شدند که در نهایت 20 گروه صنعتی مطرح...

8 آذر 1398

سفر زنگنه به مسقط، توافق دو مرحله ای برای خط لوله گاز ایران به عمان

در دیدار وزیران نفت ایران و عمان، طرفین مسائل مورد علاقه و بخصوص موضوع روند احداث خط لوله گاز ایران به عمان را مورد آنالیز قرار دادند و صورتجلسه توافقات در این خصوص به امضا رسید.

7 آذر 1398

37درصد انگلیسی ها فکر می نمایند انسان مجبور به سکونت در فضا می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از یاهونیوز، در شرایطی که سفر به فضا تا یک دهه پیش تنها توسط بخش دولتی صورت می گرفت، شرایط در سال های اخیر تغییر نموده و بخش خصوصی نیز با فعالیت های خود در این حوزه انقلابی در صنعت فضانوردی به وجود آورده است.

1 آذر 1398

ترامپ مقابل اتحادیه اروپا عقب نشینی کرد

به گزارش انتخاب ، به نقل از خبرگزاری رویترز، نماینده تجاری آمریکا اعلام نمود که رئیس جمهوری این کشور اعمال تعرفه های جدید فولاد و آلومینیوم را در قبال اتحادیه اروپا و 6 شریک تجاری دیگر فعلا متوقف می نماید.

30 آبان 1398

از ادعای دیلی صباح تا بی خبری مسئولان گردشگری ایران

رسانه ترکیه ای دیلی صباح ادعا می نماید که تفاهم نامه ای بین چهار کشور ترکیه، روسیه، چین و ایران در زمینه کردشگری امضا شده است.

23 آبان 1398

قتل دو روزنامه نگار در اندونزی ، سلطان پالم دستگیر شد

پلیس اندونزی یکی از مقام های ارشد صنعت پالم این کشور را به دلیل برنامه ریزی برای قتل دو روزنامه نگار اندونزیایی دستگیر کرد.

20 آبان 1398

وزیر نفت عمان خواهان خرید گاز ایران شد

وزیر نفت عمان امروز به تهران آمده تا در مورد صاردات گاز ایران به این کشور با وزیر نفت ایران مذاکره کند.

17 آبان 1398

20 مورد از جاهای دیدنی پاتایا

جاهای دیدنی پاتایاشهر پاتایا یکی از مقاصد گردشگری کشور تایلند محسوب می گردد و حرف های زیادی برای گفتن دارد. شهر دارای بناهای تاریخی و سواحل زیبایی است که توریست ها را از سراسر دنیا به خود جذب می نمایند و علاوه بر این ها فعالیت ها و سرگرمی های زیاد آن اجازه...

16 آبان 1398

تشدید جنگ اروپا و آمریکا در جو خشونت آمیز کانادا ، ایران؛ میدانی که هیچ یک از دو طرف حاضر به کوتاه آمدن از آن نیستند ، آیا قصد ترامپ منفجر کردن گروه 7 است؟

د. محمد السعید إدریس در الاهرام چاپ مصر نوشت: مقابله بین سران دولتهای صنعتی هفت گانه دنیا در نشستی که به میزبانی کانادا برگزار گردید و به نظر در جوی خشونت آمیز قرار داشت، مولود عواملی غیر منتظره نیست، بلکه حالتی از تمرد و سرکشی کانادا و اروپا از قاطعیت...

14 آبان 1398

مه دود خطرناک شانگهای را در برمی گیرد

مه دود روز سه شنبه 15 دسامبر (24 آذر) در کلان شهر شانگهای در چین به بالاترین حد خود از ماه ژانویه تابه حال رسید و باعث شد مدارس فعالیت های در فضای باز را برای دانش آموزان ممنوع و مقامات کار در محل های ساختمان سازی و کارخانه ها را محدود نمایند.

12 آبان 1398

چین قرارداد جدید خرید نفت از ایران امضا کرد

خبرنگاران: یک شرکت دولتی چین قراردادی یک ساله برای خرید میعانات گازی از ایران امضا کرد که بر اساس آن روزانه 67 هزار بشکه در روز نفت سبک از ایران وارد خواهد نمود.

9 آبان 1398

چهار تفاهمنامه بین مازندران و مارکه ایتالیا منعقد شد

ب ه گزارش خبرنگاران، لوکاچریشولی استاندار مارکه عصر پنجشنبه در مراسم انعقاد تفاهم نامه با مازندران با ابراز خرسندی از سفر خود و هیئت همراهش به ایران، اظهار کرد: هیئت ما در این چند روز به صورت فشرده دیدارهایی را به عمل آورد که این امر در حقیقت تأکیدی بر...

3 آبان 1398
تعداد: (93)